• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
161 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gökhan Çak
  • ADRES: 3061. Cadde No:106 Vipka Plaza Çankaya/ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 241 3343
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

VİPKA Sineklik sistemleri yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile 1997 yılında küçük bir dükkan’da Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan, Gökhan Çak tarafından Ankara Çayyolu bölgesinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

2010 yılında Ankara Sitelerde ilk sineklik imalat fabrikasını kuran firma 2. Entegre fabrikasını Çankırı Şabanözünde kurmuş ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli malzeme kaliteli hizmet parolasıyla 2015 yılından günümüze sineklik montajlı satışta Türkiye ve Ankara 1. Olmuştur.

Değerli müşterilerinden aldığı güçle ilerlemeyi, geliştirmeyi, sorgulamayı, değiştirmeyi, araştırmayı en büyük görev edinen bu üç kardeş babalarının vefatından sonrada birbirlerinden kopmadan 2016 yılında yine Çayyolunda Türkiyenin ve Ankaranın en büyük sineklik showroomlarından birini kurmuştur.

Sineklik imalat ve montajında lider olan firmamızı her renk ve modelde menteşeli, plise, stor, sürme sineklik imalat ve montajı için arayabilir uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

Hizmete başladığı 1997 yılından günümüze bize iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin taktığımız her sineklikten memnun kalması için tam bir sinerji içinde ustasından patronuna tüm çalışanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımıza böylelikle bir TÜRKİYE markası olacağımıza inancımız tamdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights