• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16

Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.

1. SORUMLULUKLAR

a.ARABULUN FİRMA, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde ücretli,ücretsiz değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
b.Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden vb. içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.
c.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

2.GİZLİ BİLGİ

a.Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi ,Kredi Kartı ,gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

b.Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3.KAYIT VE GÜVENLİK

a.Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firmamız sorumlu tutulamaz.
Sitemiz üzerinde yayınlanan firma, kurum, kuruluş ve diğer firmaların Logo,Resim, adres, telefon, faks ve harita içerikleri, Kullanıcı üyeye Aitir. Firmamız www.ARABULUN.com sorumlu tutulamaz.Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar.

4-SÖZLEŞME DEGİŞİKLİKLERİ

ARABULUN.com tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak işbu sözleşmeyi uygun göreceği herhangi bir zamanda “Web site”de ilan ederek değiştirebilir. İşbu sözleşmenin değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak, geri kalan hükümler aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. İşbu sözleşme, “Üye kullanıcı “nın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

5.ÜYELİK İPTAL
a.ARABULUN.COM Üye olan Kullanıcı Üye istediği taktirde firmamızdan üyelik iptal hakkı vardır.Tek yapması Gereken ÜYE GİRİŞİ Yapıp Kullanıcı Panelinden HESAP İPTALET Tıklaması Yeterlidir.Bu bağlamda iptal edilen üye hiç bir Hak Talep Edemez.

Verified by MonsterInsights