• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16

GOLD Uğur Anıl Bingöl

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
62 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Banu Dursun
  • ADRES: Harbiye,Enso Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği, Abdi İpekçi Cd.Ada Apt no 22 -10, 34367 Şişli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 251 1468
  • FAX: 0 (532) 251 1468
  • GSM: 0 (532) 251 1468
  • WEB SİTESİ: http://www.uguranilbingol.com/
  • E-POSTA: uguranil277@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Harbiye,Enso Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği, Abdi İpekçi Cd.Ada Apt no 22 -10, 34367 Şişli/İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Prof. Dr. Uğur Anıl Bingöl, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında elde ettiği uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlık ile hastalarına estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi sonuçları sunan öncü bir cerrah olarak tanınır. Tekirdağ’da başladığı eğitim hayatını, Türkiye’nin en prestijli tıp fakültelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde sürdürdü. Mezuniyetinin ardından, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.
Kariyerine uluslararası deneyim katmak adına ABD’de Kleinert Institute for Hand and Microsurgery’de Araştırma Görevlisi olarak bulundu. Bu dönemde el cerrahisi ve mikrocerrahi alanındaki bilgi ve yeteneklerini geliştirerek, daha da kapsamlı bir hizmet sunabilme yeteneği kazandı.
Prof. Dr. Uğur Anıl Bingöl, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak ünvanını aldıktan sonra askerlik hizmetini yerine getirirken, GATA Haydarpaşa EAH’de görev aldı. Ardından Tokat Devlet Hastanesi’nde Devlet Hizmet Yükümlülüğü süreciyle toplumsal sağlık hizmetine katkı sağladı.
Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent olarak akademik kariyerine başlayan Prof. Dr. Uğur Anıl Bingöl, öğrencilere cerrahi alanındaki bilgi ve deneyimini aktarma misyonunu üstlendi. Yardımcı Doçentlik unvanının ardından Doçent ve sonrasında Profesör ünvanını alarak akademik dünyadaki etkisini daha da güçlendirdi.
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nde iki dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapması, meslektaşlarının takdirini kazandığının bir göstergesidir. Ayrıca, Diyabetik Ayak Derneği’nin başkanlığını yürüterek, diyabet hastalarının ayak sağlığına yönelik farkındalığı artırmak ve tedavi konusunda öncü rol oynamaktadır.
Bugün, Prof. Dr. Uğur Anıl Bingöl, estetik cerrahi alanında önemli bir isim olarak Nişantaşı’nda bulunan kendi kliniğinde hastalarını ağırlamaktadır. Meme büyütme, meme küçültme, yüz germe, göz kapağı estetiği gibi birçok farklı alanda uzmanlık göstermektedir. Aynı zamanda Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik Belgesi (FEBOPRAS) sahibi olan Bingöl, uzmanlığını uluslararası bir platformda da kanıtlamıştır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights