• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
705 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Seyhan Beton
  • ADRES: Ozgur Mah. Kaktus Cad. No:6 Yuregir ADANA
  • TELEFON: 0 (322) 322 6068
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal
Seyhan Hazır Beton San. Nak. Taş. Paz ve Tic. Ltd. Şti., 2005 yılında Adana’da kurulmuş ve 2006 yılında hazır beton üretimine başlamıştır.

Seyhan Hazır Beton, İmamoğlu ilçeleri başta olmak üzere Adana ili ve çevresine, batıda da Mersin ili ve çevresine hizmet vermektedir. Seyhan Hazır Beton bu bölgelerde;

 Daha iyi bir imar yapılanmasına katkıda bulunmak,

 Rekabet ortamı yaratmak,

 Kalite ve hizmet anlamında öncü olmak adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adana ve Mersin çimento fabrikalarının hazır beton tesisleri olan bir bölgededir. Bu tekeli kırmak, piyasaya yeni kazanımlar sağlamak büyük bir cesaret ve fedakarlık ister. Bunu bu bölgelerde SEYHAN HAZIR BETON başlatmış olup, sektörde daimi olmak en büyük isteğimizdir.

SEYHAN HAZIR BETON kurulduğu günden itibaren kesintisiz üretim yapmakta olup, yeni kurulan tesislerinde de bu ivmeyi sürdürerek daima kendini geliştiren, pazarda gelişimi sağlaya bir firma olarak hazır beton sektörüne öncülük etmektedir. Her cins ve sınıf betonun üretilmesi, bununla ilgili çok ciddi ar-ge çalışmalarının yapılması ve santral seçiminde yaş sistem tercih edilmiş olması kalitenin her zaman ön planda olduğunu göstermektedir. Beton miktarının büyüklüğü ya da küçüklüğü dikkate alınmaksızın ulaşılabilinen her bölgenin hazır betonla tanışması ve kullanımının sürekliliğinin sağlanması öncelikli hedefler arasındadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights