• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
661 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ölmez Beton
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 2. Etap Yenişehir DİYARBAKIR /TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (412) 345 0001
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ DİYARBAKIR

FİRMA HAKKINDA

ÖLMEZ İNŞAAT, Ölmez Group’un Prefabrik Beton Yapı Elemanları, Taahhüt ve İnşaat kuruluşudur.Kendisine güvenilen firma ilkesini benimseyen şirket kurucuları ve yöneticileri bölgenin geri kalmışlığı ile paralel olan bozuk alt yapısına uzun soluklu bir kalite getirme ve bölge ekonomisine vereceği katkının haklı gururunu yaşamak için 2007 yılında 7.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplamda 70.000 m2’lik alanı olan Ölmez Prefabrik Beton Yapı Elemanları tesisini kurmuş.

Gelişen inşaat teknolojilerinden günümüz şartlarında en iyi hizmeti vermeyi benimseyen Ölmez Beton sektörde lider olmayı hedeflemektedir.İller Bankası, DSİ, Karayolları ve Belediyelerin yanı sıra özel sektöre hizmet veren Ölmez Beton, üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği ve getirdiği yeniliklerle sektörün öncüsüdür.

Tesisimiz ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemine uygun olarak faaliyetini sürdürmektedir. Tüm ürünlerimiz İller Bankası onaylıdır. TSE belgesine sahip olan ürünlerimiz akredite edilmiş olup laboratuvarımızda sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights