• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16

İNOVA SOĞUTMA SOĞUK ODA KAPI SİSTEMLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
138 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halil Tarhan
  • ADRES: Oğlananası Atatürk Mah,Mehmet Akif Cd. No:41,Kısıkköy
  • TELEFON: 0 (232) 257 5670
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

SOĞUTMA VE SOĞUK ODA KAPILARINDA MAKSİMUM VERİMLİLİK

Soğuk Hava Depoları Kapıları ısı yalıtımından ve soğutma sistemleri ile oluşturulan soğuk depoların dengesinden sorumludur.Bilindiği gibi, bir alanın soğutulması ve ısı yalıtımı sağlanması, hem ekonomik hem de enerji tasarrufu için önemlidir.
İnova soğutma sistemleri olarak size sunduğumuz yüksek teknolojili Kapı ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Soğuk Oda Kapıları sayesinde, hem ısı hem de ses yalıtımının % 100 sağlandığı soğuk depolamaya ve standartlara sahip olabilirsiniz.
Soğuk depo kapıları birçok nedenden dolayı kullanılabilir. Bu farklılıklar nedeniyle, birçok insan soğuk bir depo kapısını seçerken yanlış ürün seçerek hata yapar. Her şeyden önce, soğuk depo kapısı kullanılacak alana, alanın geçişlerine, geçitlerin boyutlarına ve elbette kullanıcıların isteklerine bağlı olarak değişir. Özellikle kapı boyutları ve verimliliği en belirleyici faktörlerden biridir. Bu nedenle, profesyonel yardım gereklidir. Uzman ekiplerimiz ile birlikte gerekli incelemeleri yapıyor, verimli ve kolay montajlı sistemlerimiz ile mümkün olan en kısa sürede soğuk hava depolarınızın en verimli bir şekilde devreye alınmasını sağlıyoruz.
Soğuk oda kapı fiyatları hakkında bizi bilgilendirmek ve sunduğumuz hizmet garantisinden en yüksek standartlarda yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights