• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
418 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Has özel Güvenlik
  • ADRES: Özdemir Mh.Cumhuriyet Meydanı Çarıkçı Han No:34 UŞAK
  • TELEFON: 0 (276) 227 8116
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ UŞAK

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz 5188 sayılı yasanın yürürlüğe girmesiyle birlikte 2005 yılında %100 Yerli Sermayeli olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Has Güvenlik kısa sürede Türkiye genelinde hizmet veren en büyük güvenlik şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Şirketimiz; ihtiyaç ve beklentilere en uygun, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri de göz önünde bulundurarak konusunda uzman ve profesyonel kadrosu ile risk analizleri yaparak, en uygun güvenlik hizmetini maksimum kalite ve minimum maliyet ile sağlamaktadır.

Has Grup olarak; sadece güvenlik elemanı tedarik eden bir şirketten öte, personelin hizmet içi eğitimlerine de büyük önem vermekte olup, ikna kabiliyeti, liderlik, hukuk ve halkla ilişkiler konularındaki eğitimleri de bünyemizde bulunan uzman akademik personeller aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.

Kendimizi Hizmet verdiğimiz kurumun partner kuruluşu gibi görerek, güvenlik personellerimiz, kuruma tam entegre olarak “sıfır hata” felsefesi ile görev yapmaktadır.

Misyonumuz
Yasal mevzuat ve kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak; profesyonellik, disiplin, saygı, güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik kadrosuyla Türkiye’nin her yerine güvenlik alanında en iyi hizmeti sunan firma olmaktır.

Vizyonumuz
Özel Güvenlik sektöründe profesyonel kadro ve teknoloji desteği ile sektörel başarı çizgisini yükseltmek, alanında yapıcı, yönlendirici, saygı duyulan başarılı bir kurum olarak sektöre öncülük etmektir.

Has Özel Güvenlik bu hedefleri oluştururken alanında uzman, sorumluluklarının bilincinde genç ve dinamik kadrosunun oluşturduğu enerjiye inanmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights