• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16

GOLD GENSET JENERATÖR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
6 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mehmet Akif Ersoy Mah. Mehmet Akif Ersoy Cd. TR İnvest Metro Suit No:15/10 2B Yenimahalle Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Yaklaşık 15 yıl önce başladığımız jeneratör sektöründe, ülkenin muteber firmalarında sekreteryadan servise, ikinci elden kiralamaya, yurtiçi satıştan filo ve yurtdışı satış departmanlarına kadar birçok görevler üstlendik.
2017 yılında temelleri Ankara Balgat ve Gölbaşı’nda atılan firmamız, belirli ortaklıklar ve partnerliklerden sonra 2020 yılında İvedik OSB’de, yeni kurumsal kimliği ve vizyonuyla sürekli yenilenen jeneratör pazarının yeni ve dinamik yüzü olarak çalışmalarını başlattı.
Genset Jeneratör bu süreç içerisinde tamamen öz sermayesiyle, kendi imkanlarıyla, adım adım ve kapı kapı müşterilerini ziyaret etmiş gerekli servis ağını kurmuş, satış ve tedarik zincirini sağlam halkalarla kurmuştur.
Merkez ve yerel hedef haline dönüştürdüğümüz Ankara içerisinde 200’e yakın servis noktası, yine Türkiye genelinde 65 firma ile servis partnerliği yapılmaktadır. Partnerliğini yaptığımız yan bayilerimize de ana bayiliğini yaptığımız ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.
Başarının anahtarının çok çalışmak ve yaptığın işe inanmak olduğunu, prensip edinmiş olan Genset jeneratör, her şeyden önce genç kadroları meslekte yetiştirebilen ahlaklı işler yapan firma olmayı hedeflemektedir.
Cumhuriyetimizin 100. Yılına girdiğimiz bu günlerde başarıların ve hedeflerin tamamlanabilmesi adına emek veren ve terinin son damlasına kadar ülkesi için mücadele eden firma kimliğimiz ile, kamu kurum işlerinde, referanslarımızla ve özel projelere desteğimizle de sizlerin yanında yer alacağımızdan emin olabilirsiniz.
Sürekli gelişen jeneratör sektöründe, gelişmeleri yakından takip eden ve Türkiye’deki Pazar talebini karşılarken, dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Irak, Afrika ülkeleri, balkanlar, Rusya, Ukrayna, Moldova, Belarus, Kazakistan gibi ülkelere de ihracatlarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
Bahsettiğimiz üzere ülkemizin yeni yüzyılına girdiğimiz şu günlerde Genset Jeneratör ve Genset ailesi olarak tüm özverimizle sizlerin yanında olacağız.
Hizmetlerimiz:
1. Ücretsiz Güç ve Yer Tespiti
2. Arıza Tespit ve Tamiri
3. Yedek Parça Temini
4. 2. El Satış ve Kiralama
5. Jeneratör Projelendirme ve Ruhsatlandırma
6. Senkron Sistemler

Ürünlerimiz:
1. Genset ECO
2. Perkins
3. Baudouin

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights