• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
391 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MUSTAFA KARAKAŞ
  • ADRES: Merkez Kurtuluş Mahallesi Ocak Sokak no:5 Şahinbey / Gaziantep
  • TELEFON: 0342 323 63 33
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ GAZİANTEP

FİRMA HAKKINDA

KARAKAŞ JENERATÖR 1989 yılında Gaziantep’de kurulmuştur. Firmanın kurucusu Mustafa Karakaş ve çalışanlarının 25 yılı aşkın Jeneratör sektörü deneyimi, hizmet anlayışı ve çözüm üreten yaklaşımı ile alanında saygın bir yer edinmiştir. Karakaş Jeneratör 25 aşkın deneyimi ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek jeneratör çözümleri sunmaktadır.

Gaziantep, adana, mardin, van, ağrı, muş, hatay, kilis, adıyaman, tunceli, elazıg, kahramanmaraş, batman ve güneydoğu anadolu bölge ve çevre illerde jeneratör satış, servis ve kiralama hizmetleri ile jeneratör sektörünün aranılan firmalarından biri olmayı haketmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma prensibimizle en iyi kalitede jeneratörlerin satışınız yapmakta, en iyi servis ve kiralama hizmetlerini sunmaktayız.
Deneyimli usta ve teknisyenlerimiz ile servis personellerimizle, tecrübemizle titizlik ve kesintisiz hizmet amacındayız
Karakaş Jeneratör bölgemizdeki jeneratör ihtiyacını kaliteli ürün ve kasintisiz hizmet ve en uygun çözümlerle yerine getirmektedir

MİSYON
Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYON
Gelecekte saygın ve marka bilinilirliği kazanmak
Jeneratör satış ve pazarlamasında önder bir kuruluş olarak yer almak

Önemli üreticilerin ürünleri ile piyasaya sağlıklı ürünler vermek
Önde gelen markalar oluşturmak

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights