• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
720 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Berkay Beton
  • ADRES: Lalapaşa Yolu 4. Km Hasan Ağa Köyü Mevkii Edirne
  • TELEFON: 0(284)323 1190
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ EDİRNE

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2012 yılında Van ilinde kurulmuştur. Van depremi sonrasında halkımıza kaliteli bir yaşam sağlamak için sahip olduğumuz ekipmanlarımızla üstlendiğimiz işleri zamanında yaparak iyi işler ortaya koyduk. Kurulduğumuz yıldan bu yana kalitesinden ödün vermeden sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve yüzlerce firmaya istihdam sağlayan firmamız, günümüz Türkiye şartlarında su-kanalizasyon, yol ve bina konusunda artan talebi karşılamak ve üretim sektöründe marka olmak adına çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Bu kısa sürede elde ettiğimiz başarılarımızın başında bizlere ve fabrikamıza duyulan güven başta gelmektedir. Güvenin yanın sıra sahip olduğumuz ekibimizin disiplinli ve istikrarlı çalışmalarının da katkısı büyüktür. Büyümekte ve gelişmekte olan BEKAY İNŞAAT’ın amacı ülke içindeki alt yapı-beton-kilit parke sektöründeki ihtiyacı karşıladıktan sonra kapılarını yurt dışına açıp büyük başarılar elde etmektir.

Firmamız açmış olduğu şubesinde ilk olarak kendi yaptığı işlerde kullanmak üzere beton ve alt yapı ürünlerini üretmiş olup sonraları bu üretimleri geliştirerek öncelikli Trakya bölgesi olmak kaydı ile yurt içinde birçok tesise ürün ihraç etmiştir. Fabrikamızın faaliyet alanı içerisinde (beton,betonarme borular, muayene taban, muayene bilezik,parsel bacaları, konik,otoyol orta refujleri, kilit parke ve bordür taşları) taahhüt işleri yapmaktadır ve birçok önemli projede yer almaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights