• bilgi@arabulun.com
  • 0537 559 34 16
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
607 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: A Beton
  • ADRES: Şambayadı Mah. Necmettin Erbakan Bul. No: 563/A Çukurova Adana
  • TELEFON: 0 (322) 495 2101
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

Adalı Holding bünyesinde, ilk kez 1991 yılında Adana’da Çimsa A.Ş.’ye ait beton santralinin işletmesini üstlenerek “hazır beton” sektörüne adım atmış olan ve 1995 yılından itibaren Oyak Hazır Beton A.Ş. bünyesinde 11, Afganistan’da 2 ve Irak’ta 4 ayrı hazır beton tesisinde yıllık toplam 2 milyon m3 hazır beton üretimi gerçekleştirmiştir. 24 senelik üretim tecrübesini kendi markasıyla inşaat sektörüne tedarik etmeye başlayan Abeton A.Ş., ilk perakende satışını gerçeklestirmek üzere, 2014 yılında markalaşıp, Adana Şambayadı Tesisleri’nde faaliyete baslamıştır.

Aynı zamanda Abeton, Adana çevresindeki kum ve çakıl ocakları ile hem kendi beton santrallerine malzeme sağlamakta, hem de inşaat sektörünün bölgedeki en önemli tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Beton agregası konusunda tamamen müşteri istekleri doğrultusunda, değişik boyutlarda ve çeşitli gradasyonlarda geniş bir yelpazeye yayılan ürünler sunulmaktadır.

Bünyesindeki jeolog kadrosu ile doğal tortu alanlarını araştırmakta ve bu alanlarda direk madencilik yapmaktadır. Çıkarılan taşlar istenilen boyutlara getirilerek yıkanmakta ve yüklemesi yapılarak sevk edilmektedir.

Bu ürünler arasında içinde kimyasal ve endüstriyel taşların bulundugu, çelik ve kireç endüstrisine yönelik ihtisas ürünleri de vardir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.